Tehnic vorbind este a doua oară când ajung în Grecia, teoretic este prima dată când văd mai mult. Prima dată a fost în urmă cu mulți ani când am fost la Muntele Athos, deci nu prea aș pune la socoteală. Motivul pentru care am fost recent (în urmă cu o lună) în Grecia și mai precis în Atena a fost pentru o nuntă la nunta unor prieteni de-ai Cătălinei. Și dacă tot am făcut … [Citeşte mai departe...] despreCum mi s-a părut Grecia după un weekend de 3 zile în Atena

