După o pauză de 8 ani, FCSB, care pentru mine și mulți alții rămâne singura echipă Steaua, revine acasă, în Ghencea. De fapt, primul meci a fost în urmă cu câteva zile unde a jucat cu CFR. Acum a jucat cu Nordsjaelland, unde meciul s-a terminat 0 - 0. Nu am avut foarte multe amintiri cu vechiul stadion din Ghencea, dar am una care este vie și astăzi. Terenul din jurul … [Citeşte mai departe...] despreFCSB joacă primul meci european în Ghencea
Amintiri
Foto Băneasa. Magazinul de unde îmi iau albumul foto
Mă simt nevoit să recunosc că în ultimii doi ani am început să apreciez pozele mai mult decât o făceam înainte. Ocazional mă mai uit la poze și îmi amintesc cu drag evenimentele și momentele la care am participat cu familia și prietenii. Ce face ca totul să fie și mai special este atunci când am pozele în mână și nu mă uit la ele doar printr-un ecran. Așa se face că pentru … [Citeşte mai departe...] despreFoto Băneasa. Magazinul de unde îmi iau albumul foto


