Am cardul pentru puncte de loialitate de la Lukoil de la începuturi, de când a apărut. Am avut perioade când nu prea am mai fost la Lukoil și perioade când iar am revenit, dar cardul l-am păstrat. În prezent, după explozia buteliei de la Crevedia și închiderea stațiilor GPL din București, una după alta, alimentez mai mult de la Lukoil. Cardul îl folosesc împreună cu tata și … [Citeşte mai departe...] despreExperiența cu aplicația Lukoil m-a făcut să o dezinstalez

